Pro každého sportovce - prima-sport.cz
Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.prima-sport.cz, Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků (dále jen kupujících).

 Objednávka a uzavření smlouvy

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.prima-sport.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně podmínek reklamace a že s nimi souhlasí.
2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
6.Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu  www.prima-sport.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
7. Ceny uvedené v ceníku jsou konečné, tedy včetně DPH.
8. Zobrazení produktu je pouze informativní, produkty se mohou v detailech lišit. 
9. Veškeré informace o změně stavu objednávky jsou odesílány na e-mail kupujícího, jenž je pečlivě sleduje, a jakékoliv nesrovnalosti neprodleně nahlásí prodávajícímu.
Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka.
10. Nejsme plátci DPH

Dodací lhůty

Pod pojmem den se rozumí pracovní den.

Dodací doba je vždy uvedená u jednotlivého zboží, jedná se o dobu maximální, snažíme se Vám zboží dodat dříve.

Není-li vybrané zboží dostupné v uvedeném termínu, je kupující ihned po obdržení objednávky vyrozuměn e-mailem o dodací lhůtě. Nebude-li s touto dobou kupující souhlasit, oznámí to neprodleně e-mailem či telefonicky prodávajícímu a objednávka zaniká.

 Poštovné a balné

Zboží je zasíláno na dobírku prostřednictvím České pošty, a. s. Poštovné činí ČR-130,-Kč (SR-300,-Kč) nebo prostřednictvím přepravní služby PPL - ČR-190,-Kč (SR-500,-Kč), balné je vždy zdarma. Je-li výše objednávky vyšší než 5000 Kč není poštovné účtováno. Na vyžádání zašleme číslo balíku, kterým je Vám zboží dopravováno. Pohyb balíku lze pak on-line sledovat na www.cpost.cz nebo www.ppl.cz. Pošta  se pokusí o jedno dodání přímo na uvedenou adresu, pokud nikoho nezastihne, budete mít ve schránce upozornění a balík bude uložen po dobu 7 dní na Vaší poště. V případě zásilky prostřednictvím přepravní služby PPL na soukromou adresu,Vás řidič, který veze zásilku  před doručením kontaktuje na Vaše tel.číslo a poté s Vámi dohodne nejvhodnější čas a místo doručení. 

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě na adrese prodávajícího. V takovém případě se poštovné neúčtuje.

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu a včetně všech dokumentů (návodů, záručních listů atd.) a případných dárků poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Zboží nezasílejte na dobírku, doporučujeme jeho pojištění po dobu přepravy. Po obdržení a kontrole vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi zašle dobrobis na uvedenou částku. Po jeho potvrzení vrátí prodávající zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem (složenkou či na účet). Pokud prodávající zjistí poškození vráceného zboží, navrhne kupujícímu buď vrácení adekvátní částky nebo poslání zboží zpět. Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

 Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:

a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.

                                                         Ochrana osobních údajů

Internetový obchod Prima-sport.cz si váží Vaší důvěry a zavazuje se, že bude chránit Vaše data která musela být uvedena při realizaci objednávky. Vaše data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě. Vaše data mohou být využita pouze provozovatelem internetového obchodu fajnsport.cz a to pouze pro účely statistického zpracování a přímé komunikace se zákazníkem.

« zpět na seznam článků


Kategorie | Výrobce

NAVRCHOLU.cz